Čas na serveru 16:52:19

Oldřich Kulhánek
Těla - konvolut tří kusů

Id: 461010

Těla - konvolut tří kusů

  •  / Těla - konvolut tří kusů / Oldřich Kulhánek

1) Schoulená: litografie/papír, rozměr listu 25 x 17 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, 2) Mužský akt: litografie/papír, rozměr listu 25 x 17 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, 3) Mužský akt: litografie/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 221x

Vyvolávací cena:

4 300

2024,03-1,04,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu