Čas na serveru 16:50:58

Oldřich Kulhánek
Věznice Ruzyně, cela č. 321

Id: 447712

Věznice Ruzyně, cela č. 321

  •  / Věznice Ruzyně, cela č. 321 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 76 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z cyklu Tribunál

zobrazeno: 242x

Vyvolávací cena:
7 500

14 200