Čas na serveru 02:17:41

Oldřich Kulhánek
Výslech

Id: 447710

Výslech

  •  / Výslech / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 76,5 x 60 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, cyklus Tribunál

zobrazeno: 258x

Vyvolávací cena:
7 500

15 000