Čas na serveru 09:07:58

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 311803

Za všechny peníze

  •  / Za všechny peníze / Oldřich Kulhánek

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2216x

Vyvolávací cena:
2 800

47 000

Účastníci: 22

Příhozy: 56