Čas na serveru 10:33:12

Oldřich Kulhánek
Život

Id: 221003

Život

  •  / Život / Oldřich Kulhánek
  •  / Život / Oldřich Kulhánek
  •  / Život / Oldřich Kulhánek
  •  / Život / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr tisku 57 x 73,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5470x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 67