Čas na serveru 21:32:41

Oldřich Michael Brož
Vegetace

Id: 51037

Vegetace

  •  / Vegetace / Oldřich Michael Brož

olej/sololit, rozměr 69 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1834x

Vyvolávací cena: