Čas na serveru 09:20:11

Oldřich Müller
Letní den

Id: 53304

Letní den

  •  / Letní den / Oldřich Müller

olej/karton, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, drobné oděrky na obraze, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1681x

Vyvolávací cena:
500

900