Čas na serveru 08:32:30

Oldřich Oplt
Bílý akt

Id: 443301

Bílý akt

  •  / Bílý akt / Oldřich Oplt
  •  / Bílý akt / Oldřich Oplt

olej/plátno, 90 x 190 cm (velký formát), neznačeno, popsáno na zadní straně, olištováno, malba místy krakelovaná

zobrazeno: 1837x

Vyvolávací cena:

15 500