Čas na serveru 08:41:52

Oldřich Oplt
Olympijské zátiší

Id: 319316

Olympijské zátiší

  •  / Olympijské zátiší / Oldřich Oplt

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

1 300