Čas na serveru 01:26:03

Oldřich Oplt
Olympijské zátiší

Id: 319316

Olympijské zátiší

  •  / Olympijské zátiší / Oldřich Oplt

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 127x

Vyvolávací cena:

1 100

2021,08-1,30,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu