Čas na serveru 10:22:27

Oldřich Procházka
Pohled do kraje

Id: 41503

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Oldřich Procházka

olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:
500

500

8.9.2016, 22:12:00

29.7.2016 17:23 500 Kč