Čas na serveru 22:34:26

Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody

Id: 250829

Bílá zeď u vody

  •  / Bílá zeď u vody / Oldřich Smutný

malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po

zobrazeno: 3492x

Vyvolávací cena:
4 800

145 000

Příhozy: 107