Čas na serveru 08:14:54

Oldřich Smutný
Červené okno ve zdi

Id: 308304

Červené okno ve zdi

  •  / Červené okno ve zdi / Oldřich Smutný

malba/plátno, rozměr 20 x 30 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1488x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 70