Čas na serveru 09:39:06

Oldřich Smutný
Louka u rybníka

Id: 306001

Louka u rybníka

  •  / Louka u rybníka / Oldřich Smutný

malba/deska, rozměr 37,5 x 40 cm, neznačeno, pozůstalostní razítka na zadní straně, olištováno, drobně poškozená malba

zobrazeno: 825x

Vyvolávací cena:

31 000