Čas na serveru 08:08:50

Oldřich Smutný
Putim u Blanice

Id: 422501

Putim u Blanice

  •  / Putim u Blanice / Oldřich Smutný

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 26 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1149x

Vyvolávací cena:

6 000