Čas na serveru 23:10:31

Oldřich Smutný
Strom u rozvodněné řeky

Id: 324601

Strom u rozvodněné řeky

  •  / Strom u rozvodněné řeky / Oldřich Smutný

akryl/sololit, rozměr 77 x 60 cm, značeno vlevo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 6411x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 50