Čas na serveru 05:21:04

Oldřich Smutný
Stromy

Id: 205613

Stromy

  •  / Stromy / Oldřich Smutný
  •  / Stromy / Oldřich Smutný
  •  / Stromy / Oldřich Smutný

olej/plátno/karton, rozměr 40,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1587x

Vyvolávací cena:

36 500