Čas na serveru 09:31:01

Oldřich Smutný
Zahrada

Id: 308301

Zahrada

  •  / Zahrada / Oldřich Smutný
  •  / Zahrada / Oldřich Smutný
  •  / Zahrada / Oldřich Smutný
  •  / Zahrada / Oldřich Smutný

lept/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 851x

Vyvolávací cena:

1 800