Čas na serveru 23:14:20

Oldřich Vlach
Milenci

Id: 63607

Milenci

  •  / Milenci / Oldřich Vlach
  •  / Milenci / Oldřich Vlach
  •  / Milenci / Oldřich Vlach

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno 21, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2062x

Vyvolávací cena:
500

750