Čas na serveru 01:18:55

Oldřich Vlach
Žně

Id: 439404

Žně

  •  / Žně / Oldřich Vlach
  •  / Žně / Oldřich Vlach
  •  / Žně / Oldřich Vlach

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1085x

Vyvolávací cena:

6 000