Čas na serveru 07:01:23

Olga Stárková
Praha

Id: 199510

Praha

  •  / Praha / Olga Stárková
  •  / Praha / Olga Stárková
  •  / Praha / Olga Stárková

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 298x

Vyvolávací cena:
600

900

2019,09-1,02,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu