Čas na serveru 12:47:09

Olga Stárková
Praha

Id: 199510

Praha

  •  / Praha / Olga Stárková
  •  / Praha / Olga Stárková
  •  / Praha / Olga Stárková

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2101x

Vyvolávací cena:
600

1 100