Čas na serveru 07:16:42

Olga Vyleťalová - Poláčková
Niké

Id: 1840

Niké

  •  / Niké / Olga Vyleťalová - Poláčková

olej/sololit, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2215x

Vyvolávací cena: