Čas na serveru 15:48:17

Olga Vyleťalová - Poláčková
Niké s draky

Id: 1882

Niké s draky

  •  / Niké s draky / Olga Vyleťalová - Poláčková

olej/sololit, rozměr 32 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2230x

Vyvolávací cena:

7 500