Čas na serveru 15:43:14

Olga Vyleťalová - Poláčková
Pánský pokoj

Id: 193613

Pánský pokoj

  •  / Pánský pokoj / Olga Vyleťalová - Poláčková

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1293x

Vyvolávací cena:

13 500