Čas na serveru 06:23:04

Olga Vyleťalová - Poláčková
Pohádkový motiv

Id: 290503

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Olga Vyleťalová - Poláčková

olej/dřevo, rozměr 22 x 14 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,

zobrazeno: 1415x

Vyvolávací cena: