Čas na serveru 07:16:02

Olga Vyleťalová - Poláčková
Zlato a drahé kameny

Id: 72102

Zlato a drahé kameny

  •  / Zlato a drahé kameny / Olga Vyleťalová - Poláčková

olej/plátno, rozměr 81,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2340x

Vyvolávací cena:

7 100