Čas na serveru 02:05:49

Ondřej Harlas
Kostelík

Id: 34124

Kostelík

  •  / Kostelík / Ondřej Harlas
  •  / Kostelík / Ondřej Harlas
  •  / Kostelík / Ondřej Harlas

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, malba poškozena, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 858x

Vyvolávací cena:
800

800

11.7.2016, 22:16:00

11.7.2016 21:53 800 Kč