Čas na serveru 09:24:42

Ondřej Pavlík
Dívky v lázních

Id: 224003

Dívky v lázních

  •  / Dívky v lázních / Ondřej Pavlík

strukturální malba/deska, rozměr 51 x 81 cm, neznačeno, malba drobně poškozena, poškozený rám,na zadní straně autorské věnování s katalogovým číslem a datací,po

zobrazeno: 2794x

Vyvolávací cena:
2 800

8 300