Čas na serveru 08:43:45

Ondřej Pavlík
Modré zátiší

Id: 113602

Modré zátiší

  •  / Modré zátiší / Ondřej Pavlík

olej/plátno, rozměr 70 x 125 cm, signováno vpravo uprostřed, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1703x

Vyvolávací cena:

17 500