Čas na serveru 00:01:58

Ondřej Sekora
Ferda Mravenec

Id: 74209

Ferda Mravenec

  •  / Ferda Mravenec / Ondřej  Sekora

kombinovaná technika/kvaš/tuž/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 4487x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 71