Čas na serveru 19:10:28

Ondřej Sekora
Z knihy Žertíky pro malé čertíky

Id: 118205

  •  / Z knihy Žertíky pro malé čertíky / Ondřej  Sekora

kombinovaná technika/tuš/akvarel/lepenka, rozměr 36,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 5094x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 52