Čas na serveru 23:36:33

Oskar Brázda
Akt

Id: 1175

Akt

  •  / Akt / Oskar Brázda
  •  / Akt / Oskar Brázda
  •  / Akt / Oskar Brázda

olej/plátno/sololit, rozměr plátna 65,5 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, poškozený, přetřený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1969x

Vyvolávací cena:
9 500

26 500