Čas na serveru 23:29:19

Oskar Brázda
Kompozice

Id: 687

Kompozice

  •  / Kompozice / Oskar Brázda
  •  / Kompozice / Oskar Brázda
  •  / Kompozice / Oskar Brázda

olej/plátno, rozměr 48 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1967, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1888x

Vyvolávací cena:

27.11.2013, 20:47:00

27.11.2013 20:44 5 500 Kč