Čas na serveru 22:43:48

Oskar Brázda
Ovocné zátiší

Id: 45806

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Oskar Brázda

olej/plátno, rozměr 62 x 83 cm signováno vlevo dole, datováno 34, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4686x

Vyvolávací cena:

11 500