Čas na serveru 22:15:48

Oskar Brázda
Rybáři

Id: 627

Rybáři

  •  / Rybáři / Oskar Brázda
  •  / Rybáři / Oskar Brázda
  •  / Rybáři / Oskar Brázda

olej/karton, rozměr malby 17 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2786x

Vyvolávací cena:
1 800

3 300