Čas na serveru 12:30:05

Oskar Brázda
Torzo

Id: 697

Torzo

  •  / Torzo / Oskar Brázda
  •  / Torzo / Oskar Brázda
  •  / Torzo / Oskar Brázda

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 29 cm, signováno vlevo dole pod rámem, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2352x

Vyvolávací cena:
2 800

3 600