Čas na serveru 00:20:25

Oskar Brázda
Torzo

Id: 697

Torzo

  •  / Torzo / Oskar Brázda
  •  / Torzo / Oskar Brázda
  •  / Torzo / Oskar Brázda

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 29 cm, signováno vlevo dole pod rámem, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3327x

Vyvolávací cena:
2 800

3 600