Čas na serveru 08:06:45

Oskar Fiala
Hrad Bouzov

Id: 67603

Hrad Bouzov

  •  / Hrad Bouzov / Oskar Fiala
  •  / Hrad Bouzov / Oskar Fiala
  •  / Hrad Bouzov / Oskar Fiala

akvarel/papír, velikost listu 35 x 41,5 cm, monogram vpravo dole, zaskleno, volné pod sklem, zcela poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 961x

Vyvolávací cena:
900

3 900