Čas na serveru 07:52:08

Oskar Fiala
Sv. Mikuláš

Id: 87502

Sv. Mikuláš

  •  / Sv. Mikuláš / Oskar Fiala
  •  / Sv. Mikuláš / Oskar Fiala
  •  / Sv. Mikuláš / Oskar Fiala

akvarel/papír, rozměr malby 29 x 19 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1900, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 982x

Vyvolávací cena:

4 900