Čas na serveru 09:02:36

Oskar Heller
Květinové zátiší

Id: 77004

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Oskar Heller

olej/plátno, rozměr oválu 61 x 68 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, rámováno

zobrazeno: 2408x

Vyvolávací cena:
1 200

1 700