Čas na serveru 07:42:26

Oskar Rex
Galantní scéna

Id: 540

Galantní scéna

  •  / Galantní scéna / Oskar Rex

olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz vytvořen před rokem 1900, byl součástí jeho známého napoleonského cyklu, zvlněné plátno, oděrky na malbě, vysušený a popraskaný rám, vhodné k restaurování

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena:
17 000

31 000