Čas na serveru 19:37:11

Oskar Schmidt
Černá věž u Daliborky

Id: 423903

Černá věž u Daliborky

  •  / Černá věž u Daliborky / Oskar Schmidt

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2728x

Vyvolávací cena: