Čas na serveru 06:07:21

Oskar Schmidt
Pohled na Pražský hrad

Id: 104116

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Oskar Schmidt

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1597x

Vyvolávací cena:
500

4 300