Čas na serveru 19:45:49

Oskar Seifarth
Hrající si děti

Id: 84301

Hrající si děti

  •  / Hrající si děti / Oskar Seifarth

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1658x

Vyvolávací cena:

10.7.2017, 21:50:00

7.6.2017 10:49 2 000 Kč