Čas na serveru 16:43:18

Ota Bubeníček
Blaník

Id: 144807

Blaník

  •  / Blaník / Ota Bubeníček
  •  / Blaník / Ota Bubeníček
  •  / Blaník / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

13 000