Čas na serveru 16:05:54

Ota Bubeníček
Břízy ve větru

Id: 1442

Břízy ve větru

  •  / Břízy ve větru / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno pravděpodobně 15, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 3422x

Vyvolávací cena:
5 800

20 100