Čas na serveru 15:42:54

Ota Bubeníček
České chaloupky

Id: 140701

České chaloupky

  •  / České chaloupky / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, drobná poškození v malbě, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz byl autorem pravděpodobně malován na společných cestách s Jaroslavem Panuškou

zobrazeno: 3433x

Vyvolávací cena:
7 000

26 000