Čas na serveru 15:34:12

Ota Bubeníček
Cesta svahem

Id: 223802

Cesta svahem

  •  / Cesta svahem / Ota Bubeníček

olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, raná práce

zobrazeno: 2672x

Vyvolávací cena:

26 000