Čas na serveru 15:56:22

Ota Bubeníček
Chaloupky pod stromy

Id: 93401

Chaloupky pod stromy

  •  / Chaloupky pod stromy / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, původní vyřezávaná adjustace, obraz lokálně lehce poškozen

zobrazeno: 2751x

Vyvolávací cena:

15 000