Čas na serveru 16:16:11

Ota Bubeníček
Chalupa v Krátké

Id: 527

Chalupa v Krátké

  •  / Chalupa v Krátké / Ota Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr plátna 26,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4358x

Vyvolávací cena:

7 500