Čas na serveru 14:43:05

Ota Bubeníček
Demänovská hora

Id: 103103

Demänovská hora

  •  / Demänovská hora / Ota Bubeníček

olej/plátno, rozměr 55 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, novodobě dekorativně adjustováno, obraz ve zcela původním dobrém stavu

zobrazeno: 5384x

Vyvolávací cena:
6 000

17 000