Čas na serveru 08:10:49

Ota Bubeníček
Heřmaničky u Tábora

Id: 297001

Heřmaničky u Tábora

  •  / Heřmaničky u Tábora / Ota Bubeníček

olej/karton, rozměr 26 x 33 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, původní stav viz foto

zobrazeno: 3310x

Vyvolávací cena:

33 000

Účastníci: 20

Příhozy: 56